Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someone
Rating: 9.0. From 3 votes.
Please wait...

Wpisy w wizytówkach Google Moja Firma zadebiutowały już jakiś czas temu – na początku udostępniono je w ramach testów wybranym użytkownikom, a następnie wszystkim zainteresowanym. Wpisy wciąż zyskują nowe opcje, które znacznie poszerzają ich funkcjonalność. Tym razem Google zdecydował się testowo uruchomić możliwość dodawania do Wpisów, które – oprócz zdjęć – zawierać mogą także filmy.

 

Dodaj film do Wpisów Google

Informacja o możliwości umieszczania materiałów wideo we Wpisach nie została oficjalnie zapowiedziana, jednak tradycyjnie opcja ta dostępna jest dla wybranej garstki osób.

Jeśli na naszym koncie istnieje możliwość dodania wpisu zawierającego film, informacja ta pojawi się w momencie jego tworzenia:

google-posts-videos-1525868055

 

Google nie zaktualizował jeszcze artykułów pomocy, więc nie jest pewne, czy istnieją jakieś ograniczenia w kwestii długości lub wagi przesyłanych materiałów. Przypuszczalnie jednak dozwolone będą standardowe formaty (np. mp4) o długości nieprzekraczającej kilkudziesięciu sekund.

Dalsze tworzenie wpisu przebiega zupełnie tak samo, jak w przypadku wpisu ze zdjęciem lub grafiką – możemy dodać tekst, przycisk lub utworzyć wydarzenie z datą zakończenia. Bardziej szczegółowo proces tworzenia wpisów opisaliśmy w osobnym artykule.

Po publikacji wpisu z filmem wyświetlany on będzie poniżej Wizytówki Google Moja Firma – zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych.

 Jak stworzyć skuteczne video marketingowe?

Video marketing to obecnie najbardziej przyszłościowa forma reklamy internetowej, która pozwala między innymi zwiększać sprzedaż, budować branding osobisty oraz branding marki, a także przede wszystkim – zwiększać swoją skuteczność.

Istnieje błędne przekonanie, że produkcja filmów marketingowych to trudne, drogie i czasochłonne zajęcie. Chcesz przekonać się, że to nieprawda?

Poznaj darmowe szkolenie online, dzięki któremu zautomatyzujesz sprzedaż poprzez video marketing, przygotowane przez Grzegorza Kordeczkę – stratega eMarketingu, trenera biznesu oraz przedsiębiorcę. Dowiedz się, jak opracować tematy filmów, jakie są najważniejsze elementy, które powinny znaleźć się w każdym wideo oraz poznaj zagadnienia techniczne, takie jak nagrywanie, oświetlenie czy montaż!

Chcesz poznać więcej szczegółów? Kliknij poniższy przycisk i weź udział w bezpłatnym szkoleniu już teraz!

1-2-b

 

Rating: 9.0. From 3 votes.
Please wait...
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someone

Przeczytaj także

redakcja emarketing

redakcja emarketing

5 Comments

 1. Wpisy maja całkiem fajna moc jezeli robi się je regularnie. U nas jest to okolo 500 osob miesięcznie na sklepie

  Odpowiedz

  1. A których wizyt jest więcej? Z desktopów czy mobilnych?

   Odpowiedz

  2. Dziękujemy za komentarz! Oto żywy przykład, że warto korzystać z wpisów 🙂

   Odpowiedz

 2. super wpis!

  Odpowiedz

 3. Video może być ciekawą opcją do przekazywania aktualnych informacji, tego co się dzieje w firmie, jakie są nowe oferty. I faktycznie – stworzenie krótkiego, dobrego filmu nie musi być wcale skomplikowane.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *