W ciągu dnia dzwoni do nas mnóstwo osób, które nie tylko chcą nam zaoferować swoje produkty lub usługi. Odbierając połączenia od telemarketerów czy centrów telefonicznych tracimy jedynie czas, ponieważ zazwyczaj nie interesują nas oferowane produkty lub usługi. Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób dzięki prostej aplikacji można przestać odbierać telefony z ofertami i zyskać cenny czas? Obejrzyj najnowszy odcinek eMarketing TV, w którym przedstawimy narzędzie, dzięki któremu dowiesz się, jak skutecznie zablokować spam telefoniczny. Zapraszamy!

 

SyncMe – jak skutecznie zablokować spam telefoniczny

Po pobraniu i uruchomieniu darmowej aplikacji SyncMe zobaczymy kilka zakładek. Wśród nich znajdziemy jedną o nazwie „Spam”, w której widoczna jest informacja o liczbie telefonów, które oznaczone zostały jako natrętni sprzedawcy.

syncme-aplikacja-min

 

To, co stanowi o sile aplikacji SyncMe, to fakt, że lista ta jest na bieżąco uzupełniana przez samych użytkowników – również z Polski. Zatem każdy z nas może dodać do listy numer telefonu, który według niego może być oznaczony jako „Spam”. W przypadku jeśli numer zostanie zgłoszony kilkukrotnie przez wiele osób, kontakt taki zostaje automatycznie dodawany do listy.

syncme-lista-numerow-min

 

Co w przypadku, kiedy chcę odebrać telefon od telemarketera?

Zdarzają się przypadki, kiedy czekamy na jakiś telefon z ofertą, która rzeczywiście nas interesuje, na przykład informacja z banku o przyznaniu nam kredytu. Czy zatem jeśli zainstalujemy aplikację SyncMe, to zablokuje ona również takie połączenie? Całe szczęście program jest na tyle dobrze zaprojektowany, że umożliwia nam wybór. Jeśli zadzwoni do nas numer, który znajduje się na czarnej liście, pojawi się stosowna informacja, a my możemy sami zdecydować, czy chcemy odebrać to połączenie.

jak skutecznie zablokować spam telefoniczny syncme

 

Aplikacja eMarketing.pl

Skoro mowa o ciekawych aplikacjach na telefon, warto również wspomnieć, że niedawno swoją premierę miała aplikacja eMarketing.pl! Pobierając ją na swojego smartfona macie pewność, że będziecie na bieżąco z informacjami, które pojawiają się na naszej stronie. Zachęcamy do obejrzenia filmu promocyjnego oraz pobrania aplikacji ze sklepu Google Play lub App Store!

4 odpowiedzi

    1. Hej! To racja. W środy w eMarketing TV pokazuję narzędzia, które wydają mi się przydatne dla (e)Marketingowcow. Pomyślałem, że to narzędzie dość uniwersalne, ale raczej mocno przydatne i dla nas wszystkich 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *