Krakowska agencja marketingowa More Bananas nawiązała współpracę z przedsiębiorstwem Future Capital, zajmującym się pośrednictwem finansowym między firmami i osobami prywatnymi. Agencja odpowiada za działania strategiczne oraz działania operacyjne w zakresie content marketingu, prowadzenie social mediów, Facebook i Google Ads oraz e-mail marketing. 

– Przed nami niełatwe zadanie – zbudowanie zaufania i zwiększenie rozpoznawalności marki związanej z finansami. W Polsce pożyczki społecznościowe nie są tak popularne jak na zachodzie i mimo, że można na nich nieźle zarobić, wciąż korzysta z nich niewiele osób. Ale chcemy to zmienić – mówi Jacek Szczepan, social media specialist w More Bananas.

Future Capital to portal pożyczek społecznościowych, który łączy przedsiębiorców oraz osoby prywatne (inwestorów). Umożliwia właścicielom firm pozyskanie środków na rozwój biznesu, a osobom zainteresowanym pomnażaniem pieniędzy, pokazuje alternatywne metody inwestowania kapitału.

Do kluczowych zadań agencji należy optymalizacja komunikacji marki online. W zakres obsługi More Bananas wchodzi: prowadzenie profilu na Facebooku, copywriting na potrzeby marki, wysyłka newslettera oraz zakup mediów: Facebook Ads i Google Ads.

Za działania odpowiedzialni są: Jacek Szczepan (social media specialist), Amadeusz Kusibab (performance marketing specialist), Agnieszka Gałczyńska (content manager) i Michał Oleksiej (art director).

Agencja pozyskała klienta w wyniku złożonej oferty. Współpraca między markami rozpoczęła się jeszcze w 2019 roku.

More Bananas to krakowska agencja marketingowa. Jej specjalizacją są szeroko pojęte działania marketingowe. Klienci More Bananas korzystają z usług m.in. tworzenia strategii komunikacyjnej, performance marketingu, obsługi content marketingowej i social media, czy usług graficznych oraz foto i wideo. W portfolio agencji znajdują się klienci z takich branż jak FMCG, HORECA oraz moda i uroda. Creative Owner More Bananas jest Anna Ledwoń – Blacha. Więcej informacji na: www.morebananas.pl

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *