Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someone
No votes yet.
Please wait...

(00:06) Grzegorz: W jakim wypadku według Ciebie, warto połączyć kilka sklepów internetowych w Multistore, czyli w ten jeden panel?

(00:12) Maciej: Ok. To wyobraźmy sobie dwa przypadki. Po pierwsze jest firma, która ma wiele sklepów internetowych, ale te sklepy, w sensie oddziały znajdują się w różnych miejscach w Polsce. Ich logistyka odbywa się w każdym z tych oddziałów. W tym momencie łączenie tego w Multistore nie ma sensu, bo on jest po to aby sklepy spiąć i scentralizować w jednym.

Ale w przypadku jeżeli mamy firmę, która po prostu ma jedną siedzibę i ona otwiera kolejne sklepy, bo sprzedaje coraz więcej asortymentu, chce wyjść na nowe rynki w formie sklepów internetowych, w tym momencie warto spiąć te sklepy w formie Multistora. Po to żeby obsługa tych sklepów nie musiała się logować co chwilę do innego panelu, obsługiwać tych zamówień, bo idzie się pogubić – to jest pierwsza rzecz.

Po drugie, jak wspominałem, dzięki temu mamy gwarancję poprawnych stanów magazynowych, cen i opisów. Po prostu wszystko co jest w sklepie „matka” zgadza się w sklepach „dzieci” jeden do jeden. W tym momencie to wszystko spływa do systemu ERP i dzięki temu oszczędzamy czas, bo Ci ludzie nie muszą się logować do wielu sklepów, a jednocześnie jesteśmy w stanie wysłać więcej paczek. Czyli tak: oszczędziliśmy czas, pieniądze, wysłaliśmy więcej paczek tego samego dnia = zarobiliśmy więcej. Mamy realne korzyści na zautomatyzowaniu procesów logistycznych w sklepie jeżeli chodzi o obsługę zamówień i zarządzanie asortymentem w obrębie wielu sklepów. To są właśnie zalety Multistora.

No votes yet.
Please wait...
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someone

Przeczytaj także

redakcja emarketing

redakcja emarketing

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *