Wealth Master Tour to niesamowite wydarzenie, które pozwala poznać tematy związane z bezpieczeństwem finansowym, rozwojem osobistym czy efektywnym przyswajaniem wiedzy.

Od wielu lat Robert Kiyosaki i jego doradcy uczą ludzi jak stać się skutecznym w życiu i biznesie. Konferencja odbędzie się 7 – 8 maja w Warszawie i będzie doskonałą okazją dla fanów Roberta Kiyosaki’ego aby posłuchać go na żywo. Oprócz niego na scenie wystąpią jego doświadczeni doradcy między innymi: Tom Wheelwright czy Sandy Jadeja. Nie zabraknie również polskiego akcentu. Obok przedstawionych powyżej prelegentów będzie można zobaczyć Jakuba B. Bączka – trenera mentalnego, przedsiębiorce – oraz Anetę Moniuszko.

Dwudniowe szkolenie w szybki i skuteczny sposób pozwoli zdobyć umiejętności z zakresu zarządzania finansami osobistymi, gdzie będzie można poznać autorskie strategie Roberta Kiyosaki’ego oraz jego doradców. Dodatkowo występ polskich prelegentów daje możliwość aby spojrzeć na wszystko z perspektywy kompletnie innych środowisk.

kiyosaki

Robert Kiyosaki, jako mentor milionów ludzi na całym świecie, dalej pomaga zmienić swoje przekonania na temat pieniędzy. Mimo wielu porażek udało mu się osiągnąć wolność finansową, zbudować wielomilionowy biznes oraz zainspirować tysiące osób do tego aby czerpać wiedzę na tematy związane z branżą finansową. Jego 3 najbardziej popularne książki: „Bogaty Ojciec Biedny Ojciec”, „Kwadrant przepływu pieniędzy” oraz „Inwestycyjny poradnik bogatego ojca” znalazły się w top 10 najlepiej sprzedawanych tytułów w rankingach Wall Street Journal, USA Today oraz New York Times.

Jakub B. Bączek to topowy mówca, trener rozwoju mentalnego oraz przedsiębiorca z realnymi sukcesami. Na konferencji będzie można posłuchać jego wskazówek na żywo. Jako trener mentalny mistrzów świata w piłce siatkowej, doskonale potrafi przekazać praktyczną wiedzę w prosty sposób. Jego książki uzyskują status bestsellerów w ciągu kilku dni od premiery, a tłumaczenie „25 miniemerytur” jest w sprzedaży w 17-tu różnych krajach, od Indii, przez Islandię, po Brazylię. Współpracował z wieloma wybitnymi sportowcami oraz ludźmi sukcesu.

Aneta Moniuszko – trener mentalny i wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych™ Jakuba B. Bączka, przedsiębiorca. Od 2011 roku już kilkukrotnie powiększyła swoją firmę odnotowując rok rocznie ze swoim zespołem wzrost zysków. Jej firma Sypialnioland.pl jest liderem w sprzedaży łóżek i materacy w całej Polsce, wśród firm sprzedających łóżka i materace renomowanych producentów. Jej wystąpienie będzie pełne skutecznych technik związanych z prowadzeniem biznesu oraz rozwojem osobistym.

Wealth Master’s Tour pozwoli Ci skupić się na Twoim majątku oraz strategiach wykorzystywanych przez najbogatszych inwestorów świata. Wydarzenie pełne niesamowitych wystąpień dzięki, którym będzie można zdobyć wiedzę z zakresu efektywnej sprzedaży online czy spojrzeć w głąb swojego wnętrza podczas wystąpienia Mistrza Hipnozy Mark’a Yuzuik’a. W trakcie pokazu „Uwolnij moc swojego umysłu” doświadczysz jak będzie wyglądało Twoje życie, gdy nauczysz się tak kierować umysłem aby to on nie kierował Tobą.

Organizatorem wydarzenia jest założona w 1992 r. Firma Success Resources – światowy lider w organizacji szkoleń edukacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *