Premiera Sembot AI

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Must-have dla agencji performance i specjalistów PPC w e-commerce!

Spotkaj się z nami w Warszawie 15 marca w Złotych Tarasach na wydarzeniu eMarketing Event skierowanym do ekspertów marketingu. Poznaj funkcjonalności tego narzędzia na tydzień przed oficjalną premierą online.

Sembot AI to potężny pakiet narzędzi do automatyzacji i optymalizacji, które pomoże
Ci osiągnąć imponujące rezultaty kampanii reklamowych oraz oszczędzić czas poświęcany na żmudne zadania.

Odtwórz wideo

Przekonaj się jak usprawnić pracę i efektywność codziennej pracy specjalisty PPC o całe rzędy.

Sembot AI odpowie na wszystkie Twoje pytania związane ze sprzedażą w internecie. Zna najlepsze praktyki, ale przede wszystkim ma dostęp do strony i danych – zarówno analitycznych jak i tych z kanałów reklamowych, więc możesz go pytać o co tylko zechcesz.

AI to przyszłość i my o tym wiemy. Korzystając z wbudowanego czatu w Sembocie, uzyskasz możliwość zadawania pytań na temat danych dotyczących wszystkich produktów, ich wskaźników oraz prowadzonych kampanii reklamowych.

Sembot AI codziennie sprawdza co dzieje się na kontach reklamowych, regularnie odwiedza witrynę sklepu i sugeruje poprawki. Analizuje konkurencje, widoczność reklam czy pozycje w SEO. Porównuje ceny z innymi oferentami. Sugeruje zmiany i optymalizacje. Wykonuje setki drobnych czynności, które zawsze były z tyłu głowy ale nie było komu ich zlecić lub brakowało czasu.

Już teraz nasz asystent AI realizuje kilkadziesiąt takich procesów, będących codziennością dla sumiennych specjalistów performance. Z każdym tygodniem dochodzi kilka kolejnych i w najbliższym czasie pokryjemy za pomocą AI niemal 100% rutynowych zadań marketera

Sembot AI dzięki dostępowi do API między innymi Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Merchant Center, Microsoft Advertising czy Facebook może nie tylko pobierać informacje ale i wykonywać różne aktywne czynności na kontach reklamowych.

Poprawki kampanii, reklam, dodawanie czy wykluczanie słów kluczowych. Zmiana stawek, optymalizacja produktów. To i szereg innych rzeczy może zostać po prostu zlecone naszemu asystentowi.

Otrzymaj powiadomienie o premierze z rabatem na pakiet narzędzi Sembot AI!

Hiperwydajność performance marketingu z Sembot AI

Wszystko czego potrzebuje specjalista PPC, aby działać szybko i skutecznie.

AI to przyszłość

…i my o tym wiemy. Korzystając z wbudowanego czatu w Sembocie, uzyskasz możliwość zadawania pytań na temat danych dotyczących Twoich produktów, ich wskaźników oraz prowadzonych kampanii reklamowych.

Efektywność

Efektywnie zarządzisz budżetem reklamowym, wyeliminujesz produkty słabo performujące, a zboostujesz najlepiej konwertujące bestsellery

Decyzje oparte na danych ze wsparciem AI

Podejmiesz najlepsze decyzje dotyczące podziału budżetów reklamowych w oparciu o rzeczywiste dane

Perfekcyjny feed

Im więcej danych i lepszej jakości – tym skuteczniejsza reklama. Sembot to feedowy kombajn z ogromem możliwości i przydatnych growth hacków.

Tysiące reklam
w kilka kliknięć

Sklepy e-commerce, które korzystają z Sembota są widoczne i konkurują ze wszystkimi nawet największymi
sklepami e-commerce. Skutecznie wyrównujemy szanse widoczności sklepu!

Optymalizacja

Samooptymalizujące się kampanie? Nasze narzędzie 
daje Ci nieograniczone możliwości optymalizacji za pomocą reguł, dzięki którym kampanie optymalizują się same.

Monitoring cen

Elastyczne i błyskawiczne pokierujesz polityką cenową dla tysięcy produktów „od ręki”

Monitoring widoczności

Poznasz pozycje fraz w wynikach wyszukiwania, pozycję produktów w reklamach Google Search i PLA. Komplet informacji, aby działać skutezczczniej.

Zaufało nam już 1000+ e-commerce i ponad 200 agencji performance

Przyjdź na jedno z lepszych
wydarzeń poświęconych trendom w marketingu, AI i automatyzacji!

To wydarzenie stworzone dla tych, którzy zmianę traktują jako coś naturalnego i rozumieją jak ważne dla wzrostu biznesu i sprawnego marketingu jest nadążanie za najnowszymi trendami.

Sembot AI Waiting List

Jeżeli chcesz otrzymać powiadomienie o premierze drogą mailową - wypełnij formularz 🙂 W dniu premiery zapisani otrzymają bonus w postaci rabatu na pakiet narzędzi Sembot AI.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności.