Jesteś właścicielem firmy, masz bardzo dużo spraw na głowie i czasem zdarza Ci się o czymś zapomnieć? W pierwszym odcinku cotygodniowego cyklu dotyczącego narzędzi eMarketingu przedstawiamy program, który posiada bardzo przydatną funkcję wysyłania wiadomości przypominających.

 

Bez względu na to, czy potrzebujesz przypomnienia o tym, że co tydzień musisz zawieźć dziecko na dodatkowe zajęcia lub konieczne jest np. naoliwienie niszczarki – Send Recurring automatycznie Ci o tym przypomni w odpowiednim czasie. Narzędzie to można wykorzystać także do wysyłania powiadomień o tak istotnych sprawach jak przypomnienie o płatności czy chociażby spotkanie z działem sprzedaży i przeanalizowanie ich raportów sprzedażowych. Co ważne – narzędzie to jest dostępne w wersji bezpłatnej, która może wysłać nawet do 50 wiadomości miesięcznie.

Jak ustawić przypomnienia mailowe

Konfiguracja Send Recurrer jest niezwykle prosta. Pierwszy krok, który należy wykonać, to rejestracja na stronie www.sendrecurring.appspot.com.

logowanie

Po zalogowaniu wita nas ekran, na którym widoczne są wszystkie utworzone przez nas przypomnienia. Poza ich nazwą możemy tutaj zobaczyć przede wszystkim informację na temat tego, kiedy dane przypomnienie zostanie do nas wysłane oraz mamy możliwość jego wyłączenia lub usunięcia.

przypomnienia

W przypadku, kiedy chcemy utworzyć nowe przypomnienie, wystarczy kliknąć przycisk New Email (nowa wiadomość).

tworzenie

Tworzenie nowego przypomnienia jest bardzo podobne do pisania zwykłego e-maila. W pierwszej kolejności należy wpisać odbiorcę przypomnienia – możemy to być zarówno my sami, jak i jakaś inna osoba z naszej listy adresowej. Następnie wprowadzamy temat, a później ustalić możemy cykliczność wysyłki przypomnienia. Wystarczy jeszcze wpisać treść oraz zapisać przypomnienie i gotowe!

Ilość 50 wiadomości miesięcznie, którą oferuje darmowa wersja narzędzia Send Recurring może wydawać się wystarczająca do standardowych zastosowań. Osoby, które w tym limicie się nie zmieszczą, mogą np. stworzyć grupy odbiorców lub wysyłać jedno przypomnienie do kilku adresatów naraz.

Jak zatem widać Send Recurring to niezwykle proste w obsłudze, ale jednocześnie bardzo pomocne narzędzie w codziennej pracy – dzięki niemu nic nie umknie nam ani naszym współpracownikom.

Przetestuj Send Recurring już teraz i dodaj przypomnienie wysyłane w każdą środę i piątek o godzinie 14:00! Właśnie wtedy na eMarketing TV nadawane są nowe odcinki, dzięki którym poznasz nie tylko inne ciekawe narzędzia, które znacznie usprawnią Twoją pracę, ale także dowiesz się więcej na temat strategii eMarketingowych.

 

Śledź eMarketing.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!

Zapraszam też do kontaktu na www.kordeczka.pl i na moim profilu na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *