(00:06) Grzegorz: Łukasz, powiedz, jeśli jestem właścicielem sklepu internetowego i chcę dopilnować żeby mój sklep był możliwie jak najlepiej pozycjonowany w wyszukiwarce Google. Może nawet samodzielnie chciałbym wykonać jakieś czynności, które sprawią, żeby on był wysoko pozycjonowany w wyszukiwarce Google. To co jak mogę zrobić i na co powinienem zwrócić uwagę, żeby wpłynąć na to, aby wszystko było jak najlepiej przyszykowane?

(00:32) Łukasz: To znaczy, na samym początku musisz wziąć po uwagę fakt, żeby nie zaszkodzić swojej stronie. Na to, aby strona była dobrze pozycjonowana ma wpływ bardzo dużo czynników, chociażby wybór platformy sklepu. Idąc dalej, możesz wykonać szereg prac, które przyczynią się do lepszych pozycji. Natomiast tutaj bym odsyłał do mojego szkolenia podstawowego dotyczącego pozycjonowania, gdzie krok po krok pokażę Ci jakie aspekty należy wziąć pod uwagę w momencie gdy chciałbyś tego typu działania wykonać samodzielnie.

(01:10) Grzegorz: Czyli rozumiem, że w tym szkoleniu podstawowym powiesz mi, co ja mogę zrobić w swoim sklepie internetowym, żeby osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce Google?

(01:23) Łukasz: Dokładnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *